Bu fotoğrafı paylaşmamı saçma bulabilirsiniz ama ben sizinle bir şeyler konuşmak istiyorum. Yaklaşık 5senedir yediğime içtiğime dikkat ediyorum fakat son 2senedir bu işi çok araştırmaya çok okumaya başladım. Yeni şeyler öğrendim hala öğreniyorum. Maalesef bazen iki artı iki dört etmiyor. Doktorlar bugün iyi dediğine yarın kötü diyebiliyor.. Genel olarak insanlar bana şu kadar saat spor mu yapıyorsun şunu mu yiyorsun şunu yemiyor musun işte mucize spor hareketleri mucize yiyecekler... Böyle şeyler hakkında soru soruyor. Benim bu fotoğrafı paylaşma nedenimi anlatacağım. Kiminize göre kolay kiminize göre zor bir okulu bitirdim ve çok şükür bütünlemeye kalmadan alttan ders almadan mezun oldum. Bu şans değildi gerçekten depresyona girip çok çalıştığım dönemler oldu bu süreçte sporu bırakmadım bazen salona gitmesem bile evde emek verdim. Annem çoğu zaman elimden tuttu ama yemeğimi sınav zamanları dışında kendim yaptım ve pazar alışverişlerine hep çıktım. Kendime bu sene tatlış bi pazar arabası edindim. Gidip pahalı marketlerin manavlarından değil semt pazarından bildiğiniz yiyecekleri aldım param çok olsa organik pazara giderdim ama malum öğrenciydim ve aileme bunu desem artık beni terlikle kovalarlar 😂 . Şuan da bayramın son günü ben yarın mesaideyim ve yine de elimden geldiğince aldım arabamı gittim bir şeyler almaya yarım gün belki tam gün eve kapanıp bir şeyler hazırlayıp hafta boyunca yiyorum. Hiçbir ilaç kullanmadım ya da kilo verirken bir takviyeye para vermedim, size de asla şunu alın demem. Biri size böyle bir şey derse asla inanmayın. Ben hayatta düzene inanan insanlardanım. Spor iş alışveriş.. Bahane üretirsek zorlanırız ama işten çıkıp yarım saat bile yürüseniz sıfır hareketten daha iyidir. İlla ağırlık çalışmak zorunda değilsiniz. Esneme hareketleri yapsanız sevdiğiniz müziği açıp dans etseniz... Hepsi size artı olarak dönecektir. Sağlıklı beslenmek, fit olmak için çok zengin olmanıza gerek yok. Kimse yedi yirmi dört avokado, spirulina, badem unu kullanmıyor, yani en azından ben öyle değilim 😂 ya da pahalı spor malzemelerini artık almıyorum mesela nike ayakkabıya 800tl vermek yerine FLO Ayakkabı dünyası indirimi takip ediyorum. Devamı yorumda.. @pinarlafit pinarlafit Pınar Yazıcı

 • pinarlafit

  @pinarlafit

  1 week ago
 • Istanbul, Turkey
 • Bu fotoğrafı paylaşmamı saçma bulabilirsiniz ama ben sizinle bir şeyler konuşmak istiyorum. Yaklaşık 5senedir yediğime içtiğime dikkat ediyorum fakat son 2senedir bu işi çok araştırmaya çok okumaya başladım. Yeni şeyler öğrendim hala öğreniyorum. Maalesef bazen iki artı iki dört etmiyor. Doktorlar bugün iyi dediğine yarın kötü diyebiliyor.. Genel olarak insanlar bana şu kadar saat spor mu yapıyorsun şunu mu yiyorsun şunu yemiyor musun işte mucize spor hareketleri mucize yiyecekler... Böyle şeyler hakkında soru soruyor. Benim bu fotoğrafı paylaşma nedenimi anlatacağım. Kiminize göre kolay kiminize göre zor bir okulu bitirdim ve çok şükür bütünlemeye kalmadan alttan ders almadan mezun oldum. Bu şans değildi gerçekten depresyona girip çok çalıştığım dönemler oldu bu süreçte sporu bırakmadım bazen salona gitmesem bile evde emek verdim. Annem çoğu zaman elimden tuttu ama yemeğimi sınav zamanları dışında kendim yaptım ve pazar alışverişlerine hep çıktım. Kendime bu sene tatlış bi pazar arabası edindim. Gidip pahalı marketlerin manavlarından değil semt pazarından bildiğiniz yiyecekleri aldım param çok olsa organik pazara giderdim ama malum öğrenciydim ve aileme bunu desem artık beni terlikle kovalarlar 😂 . Şuan da bayramın son günü ben yarın mesaideyim ve yine de elimden geldiğince aldım arabamı gittim bir şeyler almaya yarım gün belki tam gün eve kapanıp bir şeyler hazırlayıp hafta boyunca yiyorum. Hiçbir ilaç kullanmadım ya da kilo verirken bir takviyeye para vermedim, size de asla şunu alın demem. Biri size böyle bir şey derse asla inanmayın. Ben hayatta düzene inanan insanlardanım. Spor iş alışveriş.. Bahane üretirsek zorlanırız ama işten çıkıp yarım saat bile yürüseniz sıfır hareketten daha iyidir. İlla ağırlık çalışmak zorunda değilsiniz. Esneme hareketleri yapsanız sevdiğiniz müziği açıp dans etseniz... Hepsi size artı olarak dönecektir. Sağlıklı beslenmek, fit olmak için çok zengin olmanıza gerek yok. Kimse yedi yirmi dört avokado, spirulina, badem unu kullanmıyor, yani en azından ben öyle değilim 😂 ya da pahalı spor malzemelerini artık almıyorum mesela nike ayakkabıya 800tl vermek yerine FLO Ayakkabı dünyası indirimi takip ediyorum. Devamı yorumda..
  Pınar Yazıcı Bu fotoğrafı paylaşmamı saçma bulabilirsiniz ama ben sizinle bir şeyler konuşmak istiyorum. Yaklaşık 5senedir yediğime içtiğime dikkat ediyorum fakat son 2senedir bu işi çok araştırmaya çok okumaya başladım. Yeni şeyler öğrendim hala öğreniyorum. Maalesef bazen iki artı iki dört etmiyor. Doktorlar bugün iyi dediğine yarın kötü diyebiliyor.. Genel olarak insanlar bana şu kadar saat spor mu yapıyorsun şunu mu yiyorsun şunu yemiyor musun işte mucize spor hareketleri mucize yiyecekler... Böyle şeyler hakkında soru soruyor. Benim bu fotoğrafı paylaşma nedenimi anlatacağım. Kiminize göre kolay kiminize göre zor bir okulu bitirdim ve çok şükür bütünlemeye kalmadan alttan ders almadan mezun oldum. Bu şans değildi gerçekten depresyona girip çok çalıştığım dönemler oldu bu süreçte sporu bırakmadım bazen salona gitmesem bile evde emek verdim. Annem çoğu zaman elimden tuttu ama yemeğimi sınav zamanları dışında kendim yaptım ve pazar alışverişlerine hep çıktım. Kendime bu sene tatlış bi pazar arabası edindim. Gidip pahalı marketlerin manavlarından değil semt pazarından bildiğiniz yiyecekleri aldım param çok olsa organik pazara giderdim ama malum öğrenciydim ve aileme bunu desem artık beni terlikle kovalarlar 😂 . Şuan da bayramın son günü ben yarın mesaideyim ve yine de elimden geldiğince aldım arabamı gittim bir şeyler almaya yarım gün belki tam gün eve kapanıp bir şeyler hazırlayıp hafta boyunca yiyorum. Hiçbir ilaç kullanmadım ya da kilo verirken bir takviyeye para vermedim, size de asla şunu alın demem. Biri size böyle bir şey derse asla inanmayın. Ben hayatta düzene inanan insanlardanım. Spor iş alışveriş.. Bahane üretirsek zorlanırız ama işten çıkıp yarım saat bile yürüseniz sıfır hareketten daha iyidir. İlla ağırlık çalışmak zorunda değilsiniz. Esneme hareketleri yapsanız sevdiğiniz müziği açıp dans etseniz... Hepsi size artı olarak dönecektir. Sağlıklı beslenmek, fit olmak için çok zengin olmanıza gerek yok. Kimse yedi yirmi dört avokado, spirulina, badem unu kullanmıyor, yani en azından ben öyle değilim 😂 ya da pahalı spor malzemelerini artık almıyorum mesela nike ayakkabıya 800tl vermek yerine FLO Ayakkabı dünyası indirimi takip ediyorum. Devamı yorumda..

  Bu fotoğrafı paylaşmamı saçma bulabilirsiniz ama ben sizinle bir şeyler konuşmak istiyorum. Yaklaşık 5senedir yediğime içtiğime dikkat ediyorum fakat son 2senedir bu işi çok araştırmaya çok okumaya başladım. Yeni şeyler öğrendim hala öğreniyorum. Maalesef bazen iki artı iki dört etmiyor. Doktorlar bugün iyi dediğine yarın kötü diyebiliyor.. Genel olarak insanlar bana şu kadar saat spor mu yapıyorsun şunu mu yiyorsun şunu yemiyor musun işte mucize spor hareketleri mucize yiyecekler... Böyle şeyler hakkında soru soruyor. Benim bu fotoğrafı paylaşma nedenimi anlatacağım. Kiminize göre kolay kiminize göre zor bir okulu bitirdim ve çok şükür bütünlemeye kalmadan alttan ders almadan mezun oldum. Bu şans değildi gerçekten depresyona girip çok çalıştığım dönemler oldu bu süreçte sporu bırakmadım bazen salona gitmesem bile evde emek verdim. Annem çoğu zaman elimden tuttu ama yemeğimi sınav zamanları dışında kendim yaptım ve pazar alışverişlerine hep çıktım. Kendime bu sene tatlış bi pazar arabası edindim. Gidip pahalı marketlerin manavlarından değil semt pazarından bildiğiniz yiyecekleri aldım param çok olsa organik pazara giderdim ama malum öğrenciydim ve aileme bunu desem artık beni terlikle kovalarlar 😂 . Şuan da bayramın son günü ben yarın mesaideyim ve yine de elimden geldiğince aldım arabamı gittim bir şeyler almaya yarım gün belki tam gün eve kapanıp bir şeyler hazırlayıp hafta boyunca yiyorum. Hiçbir ilaç kullanmadım ya da kilo verirken bir takviyeye para vermedim, size de asla şunu alın demem. Biri size böyle bir şey derse asla inanmayın. Ben hayatta düzene inanan insanlardanım. Spor iş alışveriş.. Bahane üretirsek zorlanırız ama işten çıkıp yarım saat bile yürüseniz sıfır hareketten daha iyidir. İlla ağırlık çalışmak zorunda değilsiniz. Esneme hareketleri yapsanız sevdiğiniz müziği açıp dans etseniz... Hepsi size artı olarak dönecektir. Sağlıklı beslenmek, fit olmak için çok zengin olmanıza gerek yok. Kimse yedi yirmi dört avokado, spirulina, badem unu kullanmıyor, yani en azından ben öyle değilim 😂 ya da pahalı spor malzemelerini artık almıyorum mesela nike ayakkabıya 800tl vermek yerine FLO Ayakkabı dünyası indirimi takip ediyorum. Devamı yorumda..

 • 1,171 81
 • Save Image Other Pictures

Instagram pinarlafit (Pınar Yazıcı) Other GymLive Posts

mahide_demirel - Mahide Ince 1 week ago

Bence motivasyon çok önemli bir kere kaybedince gelmiyor bende de motivasyon eksikliği var nasıl kazanırım diye bakıyorum şu diyet sayfalarına diyetisyenlerin paylaştığı kilo verenlere ama ne gittiyse motivasyonla beraber hiç gelmiyor geri:(((

blackrs0 - 1 week ago

Bahane üretmek yerine çözüm odaklı olacağız. 👍🏻👏🏻💚

oohayaloo - 6 days ago

Marmara üniversitesinin hukuk fakültesi öğrencisi olarak derslerinize nasıl çalıştınız peki? @pinarlafit

betukly - Betül Karakuş 1 day ago

Peki bu post harikalığı?? Ne okudunuz bilmiyorum ama bence yandal olarak koçluk yapabilirsiniz 🌸